ИБУПРОМ СИНУС ТАБЛ. Х 12-

На склад
Код
43847
Описание

КАТЕГОРИИ: ВЪЗПАЛЕНИ СИНУСИ, БОЛКА В СИНУСИТЕ

ИБУПРОМ СИНУС, 12 или 24 таблетки

Ефикасен удар при болка в синусите!

Активни съставки: ибупрофен 200 mg, псевдоефедринов хидрохлорид 30 mg

Ако изпитвате необичайна болка при рязка промяна на температурата, боли ви глава, когато се навеждате или имате проблеми с дишането през носа, това може да са симптоми на възпалени синуси, а не обичайно главоболие. В такъв случай имате нужда от медикамент с противовъзпалително и обезболяващо действие, НО и с дрениращ ефект, за да се бори с източника на болка – запушени синуси! Затова създадохме ИБУПРОМ СИНУС – ефикасно болкоуспокояващо със специална допълнителна съставка (псевдоефедринов хидрохлорид), която отпушва синусите, почиства носа и околоносните кухини (т.нар. дрениращ ефект) и по този начин премахва не само болката, но и нейния източник!

Кога да вземете ИБУПРОМ СИНУС?

ИБУПРОМ СИНУС се препоръчва при следните симптоми:

• силно главоболие в областта около носа, очите, челото

• болка и запушване на околоносните кухини

• нарушено обоняние, секреция от носа

• възпаление в резултат на инфекции, алергии – сенна хрема

• висока температура

• хрема или настинка

Дозировка:

Възрастни и деца над 12 години: 1-2 таблетки на всеки 4-6 часа (не приемайте повече от 6 таблетки дневно).

Лекарствен продукт без рецепта за възрастни и деца над 12 години. Съдържа ибупрофен. Преди употреба прочетете листовката. А0033/29.03.2018

7,89 лв.