ГРИПЕКС ТАБЛ. Х 12

На склад
Код
34388
Описание

Категории: Грип, Настинка, Хрема, Противовирусни, Температура и болка

ГРИПЕКС, 12 таблетки

Грипекс – атакувай грипа!

Активни съставки: парацетамол 325 mg, псевдоефедринов хидрохлорид 30 mg, декстрометорфанов хидробромид 10 mg

Без рецепта за възрастни и деца над 12 г.

Подходящ и за деца над 6 години – по лекарско предписание

ГРИПЕКС таблетки представляват уникална комбинация от 3 активни съставки, специално подбрани, за да атакуват симптомите на настинка и грип. Така само с един продукт се борите срещу високата температура, главоболието, хремата, кашлицата, болките в гърлото и мускулните болки.

ГРИПЕКС таблетки с комплексно действие:

Парацетамол 325 mg

Понижава телесната температура

Намалява главоболието, болките в гърлото, мускулните и ставните болки

Псевдоефедринов хидрохлорид 30 mg

Намалява количеството на носния секрет и отбъбва лигавицата на носа

Възстановява проходимостта на носа

Декстрометорфанов хидробромид 10 mg

Намалява количеството кашлични пристъпи и тяхната интензивност

Кога да вземете ГРИПЕКС таблетки? 

При симптоми на настинка, грип и грипоподобни състояния:

висока температура

хрема

кашлица

главоболие

болки в гърлото

мускулни и костно-ставни болки

Грипекс е лекарствен продукт без рецепта за възрастни и деца над 12 години. Съдържа парацетамол. Преди употреба прочетете листовката.

7,49 лв.