ИБУЛЕК ПРАХ 400МГ X 10 САШЕТА

Безплатна доставка за над 80 лв.
Код
37853
10,79 лв.

Ибулек 400 mg, прах за перорален разтвор

Описание:

  • Ибулек е с активна съставка ибупрофен
  • Принадлежи към група лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства, облекчава болката, ограничават възпалението и понижават високата температура
  •  Активно вещество в 1 саше: Ибупрофен (ibuprofen ) 400 mg, като 684 mg ибупрофен лизин (ibuprofen lysine); с ментов аромат
  •  Ибупрофен лизин се абсорбира значително по-бързо в организма, преминава в кръвта и достига до източника на болката, като много бързо и ефективно я облекчава

Показания:

  • Ефективно симптоматично лечение на: лека до умерено силна болка от различен произход :
    • ревматични болки
    • болки в мускулите и ставите
    • болки в гърба
    • главоболие ( включително тензионно и мигренозно главоболие),
    • зъбобол, вкл. след изваждане на зъб,
    • дисменорея( болезнена менструация)
  • Повлиява симптомите при простуда и грип, успешно понижава високата температура

Нестероидни противовъзпалителни лекарства.

Лекарства без лекарско предписание.

 

Напишете вашето мнение
Какво е Вашето мнение за:ИБУЛЕК ПРАХ 400МГ X 10 САШЕТА
Вашият рейтинг

aptekanove.bg иска съгласието Ви, за да използва личните Ви данни за: Ние използваме бисквитки, за да ти поднасяме персонализирани оферти, да ти дадем възможно най-доброто и гладко шопинг преживяване и да подобряваме постоянно нашите услуги. Ако не искаш да приемеш опционалните бисквитки по-долу, това ще е жалко, защото може да повлияе на качеството на поднесените услуги при нас. Ако искаш да разбереш повече, молим, прочети Политиката за бисквитки.