*ПАРАЦЕТАМАКС ТАБЛ. 500 МГ Х 20 АКТАВИС

Безплатна доставка за над 50.00 € / 97,79 лв.
Код
43235
1,39 €

ПарацетаМакс се използва за симптоматично лечение на слаба до умерена болка от различен произход (главоболие, мигрена, зъбобол, мускулни и ставни болки, болезнена менструация) или повишена температура.      

Активни съставки:

Парацетамол (Paracetamol) 500mg

Подходящ за:

Възрастни и деца над 6 години(над 21kg телесно тегло)

Винаги прочитайте листовката преди употреба!


Възрастни и деца над 15 години (около 50kg): по 1 до 2 таблетки на всеки 4 часа при необходимост, но не повече от 6таблетки дневно. Максималната доза, която може да приемете наведнъж е 2 таблетки.

За деца с телесно тегло между 21 и 25kg/приблизително между 6 и 8 години/ се прилага пo половинтаблетка през 4 часа, като не трябва да се приемат повече от 1,5 g дневно (3 таблетки).

За деца с телесно тегло между 26 и 40kg(приблизително 8 до 13 години), се препоръчва по 1 таблетка през 6 часа. Максимална дневна доза - не повече от 4 таблетки.

За деца с телесно тегло между 41 и 50kg(приблизително между 13 и 15 години) се прилага по 1 таблетка през интервал не по-кратък от 4 часа, без да се превишава общата  дневна доза от 4 таблетки.

При деца приложението трябва да е равномерно разпределено и за предпочитане през 6 часови интервали, но не по-кратки от 4 часа.

При възрастни интервалите между приемите са не по-кратки от 4 часа.       

He приемайте, ако сте алергични (свръхчувствителни) към парацетамол или към някоя от останалите съставки.

При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди употребата на  което и да е лекарство.

Ако след 3 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.

He трябва да приемате ПарацетаМакс продължително време и във високи дози без консултация с лекар.

При редовна употреба на обезболяващи, особено в комбинация с други такива продукти съществува опасност от трайно бъбречно увреждане с риск от развитие на бъбречна недостатъчност.

Доставка и плащане
Доставката в рамките на България се извършва с куриерски фирми Спиди
, Еконт и BOX NOW, както и доставка с Глово, по избор на купувача. Цената за доставка се изчислява автоматично при поръчка.

С куриерска фирма Спиди до адрес на купувача или до офис на куриерската фирма.
С куриерска фирма Еконт до офис на куриерската фирма. 

 

Доставка до избрана аптека *  Безплатна
Покупка на стойност над 50евро с ДДС Безплатна

 

* Избраните аптеки са в гр. София, гр. Перник, гр. Елин Пелин и гр. Сливница

Доставка до избрана аптека:

  • В случай, че изберете да получите поръчката си в избрана от Вас аптека Нове, заплащате стойността предварително онлайн с карта или по банков път без да дължите такса доставка.
  • Наш служител ще се свърже с Вас за потвърждение на поръчката и информация дали е налична в аптеката. Ако продуктът е изчерпан в конкретната аптека, ще Ви бъде доставен там до 3 работни дни, за което ще бъдете уведомени предварително по телефон или мейл. Поръчаните в аптека продукти, се пазят в аптеката до 5 работни дни, след което се връщат обратно в склада на https://aptekanove.bg
  • В случай на липсващ продукт в аптеки Нове 3(гр.Сливница), Нове 9(гр.Перник) и Нове 11(гр.Елин Пелин), доставката до аптеката може да отнеме до 7 работни дни
  • Поръчки до аптека не се обработват през почивните дни. Поръчки, направени в петък няма как да бъдат подготвени за взимане от аптека в събота или неделя. Очаквайте потвърждение от колегите, когато поръчката Ви Ви очаква в аптеката. 

Доставка до BOX NOW автомат
Цената за доставка до автомат на BOX NOW е 1,84евро с ДДС, независимо от стойността на поръчката. Поръчки, направени с Box Now се изпълняват в рамките на до 3 работни дни. Максималният размер на пратка, която се побира в кутия е: 36см х 45см х 60см и максимум 20кг. В случай, че пратката Ви е по-голяма, ще се свържем с Вас за промяна на доставчика. При поръчка до BOX NOW автомат можете да платите САМО онлайн на сайта ни
https://aptekanove.bg, с карта или по банков път. 

При поръчка с доставка до автомат на BOX NOW няма опция "Наложен платеж" с плащане в брой. 

Доставка с Глово
Доставката с Глово се извъшва САМО през приложението и сайта на Глово. Условията за доставка са описани в раздел "Общи условия" на сайта на Глово и в приложенито на Глово.

Напишете вашето мнение
Какво е Вашето мнение за:*ПАРАЦЕТАМАКС ТАБЛ. 500 МГ Х 20 АКТАВИС
Вашият рейтинг