ИБУТОП ГЕЛ 50ГР

Описание

ИБУТОП ГЕЛ / IBUTOP GEL 50g

Нестероидно противовъзпалително средство за локално приложение.

Лекарствен продукт без лекарско предписание

Описание

Активно вещество: Ибупрофен 5%

Болкоуспокояващ и противовъзпалителeн продукт за локално приложение при болезнени дегенеративни ставни заболявания (артрози), възпалителни ревматични заболявания на опорно двигателния апарат, подуване или възпаление на околоставните меки тъкани (сухожилна връзка и ставни капсули), миалгия, лумбаго; ревматизъм на меките тъкани; при спортни травми и злополуки, като контузии, навяхвания, разтежения.

Начин на употреба

Ибутоп гел се прилага 3-4 пъти дневно. В зависимост от засегнатия участък са необходими 4-10 см от гела, съответстващи на 2-5 g от гела (100-250 mg ибупрофен). Максималната дневна доза е до 20 g гел, отговарящо на 1000 mg ибупрофен.

Допълнителна информация: Ибупрофен е нестероидно противовъзпалително/аналгетично средство, което в проучвания е доказано, че действа чрез потискане на простагландиновия синтез. Ибупрофен намалява болката, отока и повишената температура, причинени от възпалението.

Допълнително ибупрофен потиска обратимо ADL и колаген индуцираната агрегация на тромбоцитите.

8,19 лв.

ИБУТОП ГЕЛ / IBUTOP GEL 50g

Нестероидно противовъзпалително средство за локално приложение.

Лекарствен продукт без лекарско предписание

Описание

Активно вещество: Ибупрофен 5%

Болкоуспокояващ и противовъзпалителeн продукт за локално приложение при болезнени дегенеративни ставни заболявания (артрози), възпалителни ревматични заболявания на опорно двигателния апарат, подуване или възпаление на околоставните меки тъкани (сухожилна връзка и ставни капсули), миалгия, лумбаго; ревматизъм на меките тъкани; при спортни травми и злополуки, като контузии, навяхвания, разтежения.

Начин на употреба

Ибутоп гел се прилага 3-4 пъти дневно. В зависимост от засегнатия участък са необходими 4-10 см от гела, съответстващи на 2-5 g от гела (100-250 mg ибупрофен). Максималната дневна доза е до 20 g гел, отговарящо на 1000 mg ибупрофен.

Допълнителна информация: Ибупрофен е нестероидно противовъзпалително/аналгетично средство, което в проучвания е доказано, че действа чрез потискане на простагландиновия синтез. Ибупрофен намалява болката, отока и повишената температура, причинени от възпалението.

Допълнително ибупрофен потиска обратимо ADL и колаген индуцираната агрегация на тромбоцитите.

0
Rating:
% of 100
Напишете вашето мнение
Само регистрирани потребители могат да оставят отзиви. Моля влезте в профила си или си направете регистрация